Komplexní vedení účetnictví a daňové evidence

Naši experti Vám dokáží zpracovat účetnictví, daňovou evidenci, daňová přiznání k dani z přidané hodnoty, k dani z příjmu, silniční dani a mnoho dalšího. Kromě toho nabízíme i služby z oblasti účetního a daňového poradentství – máte dotaz nebo si nevíte rady? Neváhejte nám napsat.

Naše služby

Stručný výpis našich služeb

Vedení účetnictví

Účetnictví

Vedení účetnictví právnických a fyzických osob, vedení jednoduchého účetnictví, daňové evidence, zastupování před úřady (Finanční úřad, Česká správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojištění).

Daňové poradenství

POradenství

Nabízíme konzultační a poradenskou činnost z oblastí účetnictví a daňového poradenství. Dokážeme Vám poradit například i s daněním výnosů z krátkodobých pronájmů přes AirBnb nebo třeba z práce pro Uber.

Daňová evidence

Daně

Zpracování daně z příjmu právnických a fyzických osob, daně z přidané hodnoty, silniční daně, daně z nemovitých věcí, daň z nabytí nemovitých věci.

Mzdová agenda

Mzdy

Kompletní zpracování mezd, vedení mzdové agendy, poradenství v oblasti personalistiky, zpracování všech přehledů pro sociální správu a zdravotní pojišťovny.

Názor klientů

Co o nás říkají naši klienti?

Se společností ZnámeDaně jsem nanejvýš spokojený, vše probíhá v naprostém pořádku, mohu říct že ZnámeDaně pracuje nad rámec svých povinností.
Spokojení klienti
Patrik Hudaň
Jednatel s.ro
Vystřídal jsem již několik účetních kancelářích a až tady jsem spokojen. Vše funguje jak má.

Spokojení klienti
David Růžička
Předseda družstva
Se společností ZnámeDaně jsem nanejvýš spokojen. Vše od začátku funguje přesně tak jak jsme se domluvili. Není co vytknout.

Spokojení klienti
Jiří Novák
Akciová společnost

Napište nám

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Nebojte se nám napsat, je to zdarma a na všechny zprávy se snažíme ihned reagovat.

Sociální sítě

Můžete nás sledovat na těchto sociálních sítích.